VENECJA moduline

Modulinė skardinių čerpių danga “Venecja” – tai novatoriškas ir unikalus
gaminys, skirtas stogų dengimui.

venecija brezinys

Techniniai duomenys  
Bendras plotis 1190 mm
Dengimo plotis 1150 mm
Modulio ilgis 350 mm
Aukštis 37 mm
Bangos aukštis 26 mm
Skardos storis 0,5 mm
Lakšto ilgis 1305-6505 mm
Lakšto svoris(kg) 3.7kg
 
Siūlome priedus:

Modulinę plieninę čerpę Venecja galima pasirinkti ne tik iš kelių populiariausių spalvų 8017,8032,9005,7024,7016,8004,3009 bet ir iš trijų unikalių skardos padengimų: švediškos Prelaq X-Matt 50 metų garantija , vokiškų D-Matt  30 metų garantija , ir Matinie standartine Matpe 15 metų garantija .

Plieninė stogo danga Venecja yra gaminama iš aukščiausios kokybės plieno – švediškos SSAB skardos. Glaudžiai bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, metalurgijos gamykla nuolat tobulina skardų gamybos technologiją. Pradinė žaliava yra padidinto tvirtumo karštai cinkuota skarda su ne mažiau kaip 275 g/m² sveriančiu cinko dangos sluoksniu. Tai skardą atitinkamai apsaugo nuo korozijos. Be to, stogo dangos Venecja gamybai naudojama plieninė skarda yra padengta unikalia danga Prelaq X-Matt.modulinės čerpės Venecja – tai visų pirma:

*Malonus darbas montuotojui.

*Lakštai yra vienodi ir lengvi, todėl juos galima be jokio vargo pritaikyti vieną prie kito ar užkelti ant stogo.

*Montuotojas neturi žymėtis skardos tvirtinimo varžtams skirtų vietų, nes kiaurymės ir tarpinems skirtos įdubos yra suformuotos gamykloje.*Visą stogo plokštumą galima pakoreguoti jau sujungus lakštus.

*Jau įrengtame stoge galima lengvai sumontuoti stoglangius – nebūtina išardyti visą stogo plokštumą, o užtenka išmontuoti vieną modulį.

*  Garantijos ir sąlygas gaunate tiesiogiai iš gamintojo.