Klasika

Klasikinio tipo stogo dangos sukurtos taip, kad atitiktų reikliausius projektinius, estetinius ir funkcinius standartus.

Klasikinio tipo dangos – dėl savo formos paprastumo bei klasikinės išvaizdos turi didelę paklausą architektūrinio paveldo objektuose. Dangos svoris papildomai neapkrauna renovuojamo stogo laikančiųjų konstrukcijų bei išsaugo autentišką išvaizdą.

Didžiulės plieno formavimo galimybės ir sukaupta patirtis, leidžia gaminti klasikinio tipo dangas, jungiančias klasikinę išvaizdą su naujausiais technologiniais pasiekimais. Klasikinio tipo stogo dangos modernios architektūros projektuose leidžia išgauti minimalistinę stogo išvaizdą. Kartu su novatoriškais projektavimo sprendimais, šio tipo dangos Jūsų stogą pavers tikra namo puošmena.

Nedidelis šių dangų svoris kelia mažesnius reikalavimus pačiai stogo konstrukcijai. Kas mūsų klientams leidžia dar labiau sumažinti išlaidas.

Stogas uždengtas klasikinio tipo dangomis, dėl charakteringo valcuojamo ar užspaudžiamo kraštelio užtikrina ne tik puikią klasikinės dangos išvaizdą, bet ir papildomą tvirtumą visam stogui.

Gamyba, pakavimas ir sandėliavimas

Gamybos metu naudojant geriausias žaliavas, pilnai automatizuotas šiuolaikiškas gamybos linijas, bei inovacines ir laiko patikrintas technologijas, užtikrina klasikinės dangos kokybę ir leidžia šioms dangoms suteikti ilgametes garantijas.

Šiame dangos gamybos etape, kaip ir pakavimo bei sandėliavimo etapuose produkcija išsiskiria savo kokybe. Pakuotės su jau pagaminta danga talpinamos ant specialiai tam sukurtų padėklų, papildomai apsaugant visą padėklą apsaugine plėvele. Šie sprendimai leidžia pasiekti išskirtinę gaminamų dangų kokybę tiek pristatymo, tiek sandėliavimo metu.

Garso izoliacija

Stogo dangos gamintojas naudoja moderniausias gamybos technologijas, todėl Jūsų namus daro dar jaukesnius. Gamybos metu naudojamos specialios pluoštinės medžiagos sluoksnis padidins Jūsų stogo garsinę izoliaciją.

garso izoliacija