Lietvamzdžių sistemos detalės

Plieninė lietaus nuvedimo sistema “Flamingo”

SPALVOS

lietvamzdziu spalvos

Sistemos privalumai


Paprastas ir greitas montavimas.

Jei tik pažintumėte mūsų modernias gamybos linijas, pamatytumėte, kad Flamingo elementai gaminami atkreipiant dėmesį į mažiausias detales ir puikiai su savim dera. Visai kaip kaladėlės vaikams. Štai kodėl montavimas yra toks paprastas.

Namams ir pramonei.

Flamingo yra trijų dydžių: namams – skandinaviška sistema 125/90 (100) ir gili sistema 135/90 (100), taip pat pramoniniams ir didžiagabaritiniams pastatams – 150/100 (90).

Saugus transportavimas ir laikymas sandėliavimas.

Flamingo elementus gamykliškai apvyniojome plėvele. Vežame juos specialiai suprojektuotose pakuotėse ir rūpinamės aukščiausiais saugumo ir transportavimo standartais.

Patikimas sandarumas.

Flamingo elementų gamybai naudojamos specialiai suprojektuotos formos, o latako dangtelio montavimas yra toks veiksmingas, kad jį užpatentavome. Pamirškite apie pratekėjimą.

Ramybė ilgiems metams.

Flamingo tai 30 metų garantija – taikoma C1-C4 aplinkos klasei (pramoninės ir pakrančių zonos, pasižyminčios agresyviu aplinkos koroziškumu).

Didelis atsparumas išoriniams veiksniams.

GreenCoat RWS gaminiai yra lengvi ir jiems būdingas gražus blizgesys. Yra labai atsparūs korozijai, UV spinduliams ir įbrėžimams.

Išbandyta sistema.

Flamingo yra populiari jau daugelį metų. 2010 m. buvo apdovanota BUDMA statybos ir architektūros mugės aukso medaliu. Sistema stogdengių mėgstama ir rekomenduojama.

Tik geriausios medžiagos.

Flamingo gaminama iš GreenCoat RWS (Rain Water System) žaliavos, tiekiamos Švedijos plieno koncerno SSAB – pasaulinio masto plieno gamyklos. GreenCoat RWS buvo specialiai suprojektuota aukštos kokybės lietaus nuvedimo sistemos gamybai. Turi dvipusį padengimą ir yra itin patvari. Padengimuose, kurie naudojami GreenCoat RWS produktų gamybai, yra polimerinių grūdų, kurie padidina paviršiaus atsparumą įbrėžimams.

Stogdengių asociacijos rekomendacija.

Sukūrėme Flamingo kartu su stogdengiais ir stogdengiams. Tai kiekvieno profesionalo produktas.

Kompleksinis plieninis stogas ir 50 metų garantija.

Flamingo puikiai tinka prie modulinių dangų šeimos. Įsigydami lietaus nuvedimo sistemą Flamingo kartu su modulinę stogo danga, garantiją šiai stogo dangai galite pratęsti iki 50 metų.

Viršnormatyvinis laikiklių efektyvumas.

Flamingo turi daug rūšių laikiklių ir kiekvienas iš jų išlaikys netgi 75 kg svorį.

275 g/m² – cinko kiekis atitinka statybos standartus.

Sistema pagaminta iš aukščiausios kokybės plieno, padengto 275 g/m² cinko danga.