FERRARA moduline

Grakšti ir aukšta banga bei originali forma…

Grakšti ir aukšta banga, elegantiška linija bei originali forma – tai ypatybės, geriausiai išskiriančios plieninę čerpes imituojančią stogo dangą Ferrara®.

Įrengę šią dangą, mėgausitės ne tik puikia kokybe, bet ir išskirtinumu.

Techniniai duomenys  
Bendras plotis 1190 mm
Dengimo plotis 1133 mm
Modulio ilgis 400 mm
Bendras aukštis 65 mm
Bangos aukštis 30 mm
Skardos storis 0,5 mm
Lakšto ilgis 800-845 mm
Spalvų gama 6 spalvos

Modulinę plieninę čerpę Ferrara galima pasirinkti ne tik iš kelių populiariausių spalvų 8017,9005,7024,7016,8004,3009 bet ir iš trijų unikalių skardos padengimų: švediškos Prelaq X-Matt 50 metų garantija , vokiškų D-Matt  30 metų garantija  .

Plieninė stogo danga Ferrara  yra gaminama iš aukščiausios kokybės plieno – švediškos SSAB skardos. Glaudžiai bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, metalurgijos gamykla nuolat tobulina skardų gamybos technologiją. Pradinė žaliava yra padidinto tvirtumo karštai cinkuota skarda su ne mažiau kaip 275 g/m² sveriančiu cinko dangos sluoksniu. Tai skardą atitinkamai apsaugo nuo korozijos. Be to, stogo dangos Venecja gamybai naudojama plieninė skarda yra padengta unikalia danga Prelaq X-Matt.

Modulinės čerpės Ferrara – tai visų pirma:

*Malonus darbas montuotojui.

*Lakštai yra vienodi ir lengvi, todėl juos galima be jokio vargo pritaikyti vieną prie kito ar užkelti ant stogo.

*Montuotojas neturi žymėtis skardos tvirtinimo varžtams skirtų vietų, nes kiaurymės ir tarpinems skirtos įdubos yra suformuotos gamykloje.*Visą stogo plokštumą galima pakoreguoti jau sujungus lakštus.

*Jau įrengtame stoge galima lengvai sumontuoti stoglangius – nebūtina išardyti visą stogo plokštumą, o užtenka išmontuoti vieną modulį.

*  Garantijos ir sąlygas gaunate tiesiogiai iš gamintojo.

SIŪLOME PRIEDUS: