Stogo danga „Murano“

plieninė stogo danga muranoŠiandien, modulinėms plieninėms čerpėms Venecja sėkmingai įsitvirtinus rinkoje, žinome, kad planavimo etape uždavėme teisingus klausimus ir priėmėme svarbius teisingus sprendimus – sukūrėme produktą, kuris yra viso modulių plieninių čerpių segmento pavyzdys. Prie šių gaminių prisijungia nauja serija Murano. Esame įsitikinę, kad kartu su klasikinių formų gerbėjais ją tinkamai įvertins ir šiuolaikinės architektūros šalininkai. Murano sukurtas panaudojant visus patikimus sprendimus, kurie buvo teigiamai įvertinti čerpėse Venecja. Pasirinkite tą gaminį, kuris jums labiausiai patinka.

Modulinę plieninę čerpę Murano galima pasirinkti ne tik iš kelių populiariausių spalvų, bet ir iš trijų unikalių skardos padengimų: švediškos Prelaq X-Matt, vokiškų D-Matt (struktūra) ir S-Pure.

BUDMAT siūlomi gaminiai išpildo svajones apie idealų namą, užtikriną saugumą, geriausią kokybę bei ilgiausiai rinkoje trunkančią garantiją – net iki 50 metų.*

BUDMAT plieninė stogo danga Murano yra gaminama iš aukščiausios kokybės plieno – švediškos SSAB skardos. Glaudžiai bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, metalurgijos gamykla nuolat tobulina skardų gamybos technologiją. Pradinė žaliava yra padidinto tvirtumo karštai cinkuota skarda su ne mažiau kaip 275 g/m² sveriančiu cinko dangos sluoksniu. Tai skardą atitinkamai apsaugo nuo korozijos. Be to, stogo dangos Murano gamybai naudojama plieninė skarda yra padengta unikalia danga Prelaq X-Matt.

Modulinės plieninės BUDMAT čerpės – tai visų pirma malonus darbas montuotojui:
modulinių plieninių čerpių lakštai yra vienodi ir lengvi, todėl juos galima be jokio vargo pritaikyti vieną prie kito ar užkelti ant stogo;
montuotojas neturi žymėtis skardos tvirtinimo varžtams skirtų vietų, nes kiaurymės ir tarpikliams skirtos įdubos yra suformuotos gamykloje;
plieninės čerpės vertikalios standumo briaunos ir papildomai į modulio vidinę pusę užlenkta skarda padidina plieninės čerpės ir viso stogo standumą;
visą stogo plokštumą galima pakoreguoti jau sujungus lakštus;
jau įrengtame stoge galima lengvai sumontuoti stoglangius – nebūtina išardyti visą stogo plokštumą, o užtenka išmontuoti vieną modulį.

* Konkrečias garantijos sąlygas galite gauti iš gamintojo.

Techniniai duomenys

plieninė stogo danga murano , brėžinys

Bendras lakšto plotis ~1196 mm
Lakšto dengimo plotis 1140 mm
Modulio ilgis 350 mm
Laiptelio aukštis 35 mm
Bangos aukštis 11 mm
Bendras aukštis 46 mm
Bendras lakšto ilgis 725 mm
Efektyvus lakšto ilgis 700 mm
Lakšto dengimo plotas 0,798 m²
Lakšto svoris (kg) 3,7 kg

Modulinės plieninės čerpės Murano forma išsiskiria penkiais plokščiais paviršiais, išilginėmis standumo briaunomis ir šešiomis iškilusiomis bangomis. Jos turi specialiai suformuotus kampus, kurie užtikrina tikslų lakštų prigludimą tarpusavyje. Viso to rezultatas yra idealiai lygi stogo plokštuma.

Specialiai suprojektuota priekinė lakšto briauna leidžia laisvai nuo jos atitrūkti vandens lašams ir vėdintis stogui. Lakštai idealiai dera vienas prie kito ir turi montažines kiaurymes bei tarpikliams skirtas įdubas ir tai leidžia saugiai bei lengvai naudoti suktuvą, nesibijant, kad bus subraižytas stogo paviršius.